- Sobota
11. 5. - Neděle
12. 5. - Pondělí
13. 5. - Úterý
14. 5. - Středa
15. 5. - Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5.
Neděle 7.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Na cestě po Rattanakiri
00:40Bolkoviny
01:10Banánové rybičky
02:00Sama doma
02:45Bydlení je hra
04:15Chalupa je hra
04:40Pod pokličkou
05:05Z metropole
05:30Zajímavosti z regionů
06:00Růžová Anička
06:25Hrdinný kapitán Korkoran
06:55Buchty po ránu
08:30Polopatě
09:00Kalendárium
09:50Toulavá kamera
10:05Objektiv
10:40Dynastie Nováků (7/13)
11:10Otázky Václava Moravce
12:00Zprávy
13:00Červený kamínek
13:05Bílá kočička
13:55Návštěvní hodiny
14:50Pozor, vizita!
16:00Náves (1/10)
17:30Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:52Losování Sportky a Šance
20:05To se vysvětlí, soudruzi! (6/8)
20:10168 hodin
21:10Výsledky losování Šťastných 10
21:39Tchyně a uzený
21:40Případy detektiva Murdocha XVI
23:10Na cestě po východních Pyrenejích
00:00Hobby naší doby
00:30Manéž Bolka Polívky
00:55Banánové rybičky
02:10Jak se vede, sousede?
02:50Bydlení je hra
03:30Pod pokličkou
03:50Zahrada je hra
04:15Chalupa je hra
04:35Harry Palmer: Případ Ipcress (1/6)
00:15PSH Nekonečný příběh
01:00Grantchester VII (5/6)
02:15Stopy, fakta, tajemství
03:00Folklorika
03:30Tma nad zlato
03:55Příběhy železné opony
04:20Náš venkov
04:35Útulek pro záchranu šimpanzů Jane Goodallové (4/6)
05:05Rozluštěné poklady
06:00Velké stroje zblízka
06:45Klamné operace 2. světové války (4/4)
07:35Československý filmový týdeník 1974 (1508/2379)
08:25Hledání ztraceného času
08:40Historie.cs
08:55Barokní velmož
09:50Zázraky lidského génia II
10:45Nedej se
11:40Křesťanský magazín
12:05Cesty víry
12:35Poutní místa
13:00Na plovárně s Magdou Vášáryovou
13:20Největší apokalypsy dějin
13:50Tajemství britské královské rodiny (7/8)
14:40Bílí lvi - zrozeni v divočině (1/2)
15:30Krajinou vína po Slovensku (5/6)
16:25Kouzlo Velké Británie
16:55Házená: Česko - Portugalsko
17:50Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Pět smrtících karet
20:00Apokalypsa
21:45Láska a sex v Rusku
00:10Tajemné bunkry (2/2)
01:05Spolu na hranici (14/16)
01:55Ztracené adresy
02:25Stopy, fakta, tajemství
02:45Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
03:15Před půlnocí
03:40Babylon
04:10Zajímavosti z regionů
04:35Noční útok
00:15Zlatá labuť (47)
02:05Na vaší straně
03:10O panně Mahuleně
03:50Novashopping
04:45Bernieho dobrodružství
05:50Zig a Sharko IV
05:55Denver: Poslední dinosaurus (13, 14)
06:10Alvin a Chipmunkové III (26)
07:05Alvin a Chipmunkové IV (1)
07:35Víkendová Snídaně
07:55Rady ptáka Loskutáka
10:35Za pět minut dvanáct
11:55Specialisté (217)
13:15Parta hic
14:20Šest medvědů s Cibulkou
16:20Arabela se vrací (11)
18:15Arabela se vrací (12)
18:50Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Iveta (2)
20:20Kriminálka Anděl (11)
21:30Střepiny
22:45Peppermint: Anděl pomsty
23:20Kriminálka Miami III (21)
01:25Superlov II (3)
02:05Rady ptáka Loskutáka
03:30Střepiny
04:20Novashopping
04:45Nemilosrdní
00:45Nezlomný
02:25Jak se staví sen
04:55Bolek a Lolek vyrážejí do světa
06:00M.A.S.H (163)
06:15M.A.S.H (164)
06:40M.A.S.H (165)
07:05M.A.S.H (166)
07:35České chaty snů
08:05Prima Česko
09:00Prima Svět
09:35Ve varu
10:05Partie Terezie Tománkové
11:00Receptář prima nápadů
11:55Libovky Pepy Libického
12:50Zahradník po ruce
13:20Vychytávky Ládi Hrušky
13:55Vychytávky Extra
14:30Polda VI (7)
14:55Líbáš jako Bůh
16:05Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Vytoč mého agenta (3)
20:15Temný Kraj (3)
21:30Mission: Impossible - Národ grázlů
22:50Bez soucitu
01:25Nezahrávej si s ohněm
03:05Jak se staví sen
04:50Mistři hazardu
00:35Poldův švagr
02:35Hlas lásky
04:35Vynález zkázy
06:35Mravenčí polepšovna
08:15Doktor Hollywood
09:50Zběsilé tlapky: Legenda o Hankovi
11:55Asterix a tajemství kouzelného lektvaru
13:55Sociální síť
15:45Ledové ostří 3: Splněný sen
18:10Kapitán Phillips
20:00Slečna bestie
22:45Lov
00:45Osudová známost
02:35Doktor Hollywood
04:25Teorie velkého třesku VI (23, 24)
00:25Teorie velkého třesku VII (1, 2)
01:20Malý Sheldon IV (12, 13)
02:10Zlatá sedmdesátá VII (16, 17)
02:45Bobovy burgery III (22, 23)
03:25TELE TELE
04:05Stahovák
04:35Film o filmu: Tři bratři
05:00Oggy a škodíci: Nová generace (4, 5, 6, 7)
05:15Bakugan: Ozbrojená aliance (79)
06:00Přátelé IX (9, 10)
06:10Průměrňákovi VII (19, 20, 21, 22)
07:10Malý Sheldon IV (14, 15, 16, 17)
08:55Susedia IV (3, 4)
10:30Dva a půl chlapa VII (20, 21)
11:50Přátelé IX (9, 10)
12:45Teorie velkého třesku VI (23, 24)
13:45Teorie velkého třesku VII (1, 2)
14:35Průměrňákovi VII (23, 24)
15:30Průměrňákovi VIII (1, 2)
16:25Zlatá sedmdesátá VII (18, 19)
17:20Dva a půl chlapa VII (22)
18:15Dva a půl chlapa VIII (1)
18:40Malý Sheldon IV (18)
19:05Malý Sheldon V (1)
19:30Teorie velkého třesku VII (3, 4, 5, 6)
20:00Přátelé IX (11, 12)
21:40Bobovy burgery IV (1, 2)
22:40Dva a půl chlapa VII (22)
23:35Dva a půl chlapa VIII (1)
00:00Teorie velkého třesku VII (3, 4, 5, 6)
00:30Malý Sheldon IV (14, 15)
02:10Zlatá sedmdesátá VII (18, 19)
02:45Bobovy burgery IV (1, 2)
03:30TELE TELE
04:10Stahovák
04:35Susedia IV (3)
04:45Kobra 11 XIII - pilot (1)
00:30Američtí sběratelé XVII (4)
01:25Pomozte autům III (8)
02:05Strážci hranic: Austrálie XV (7, 8)
02:50Walker, Texas Ranger III (16)
03:35Queen & King of the Court #4
04:25Magazín NBA Action
04:55Walker, Texas Ranger III (15)
05:20Strážci hranic: Austrálie XV (9, 10)
06:05Mistři zastavárny XIX (16, 17)
06:50Američtí sběratelé XVII (4)
07:45Pomozte autům III (8)
08:45Kobra 11 XII (12)
09:45Kobra 11 XIII - pilot (1)
10:45Walker, Texas Ranger III (16)
11:40Válka skladů II (10, 11)
12:35Survivor Česko & Slovensko III
13:35SAS: Přežij a vyhraj Velká Británie V (5)
15:35Kobra 11 XIII - pilot (2, 3)
16:35Válka skladů II (14, 15)
18:40Mistři zastavárny XIX (20, 21)
19:35Volání vlka
20:30Walker, Texas Ranger III (17)
22:35Stalo se v NHL (9)
23:40Kobra 11 XIII - pilot (2, 3)
00:50Náhlý úder
02:50Los Angeles Lakers - Cleveland Cavaliers
04:10Myšlenky zločince IV (1)
00:35Myšlenky zločince IV (2)
01:15Myšlenky zločince IV (3)
01:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (14)
02:35Na lovu
03:15Chcete být milionářem?
04:00Riskuj!
05:35Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:00Na lovu
06:45MasterChef Česko IV (8)
07:40Nová cestománie
08:50Nová cestománie
09:30Don Matteo VI (12)
10:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (13)
11:05Kriminálka Anděl (10)
12:00MasterChef Česko IV (9)
13:10Don Matteo VI (13)
14:20Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (14)
15:25Můj přítel Monk VI (1)
16:20Můj přítel Monk VI (2)
17:15Kriminálka Las Vegas II (13)
18:05Kriminálka Las Vegas II (14)
19:00Myšlenky zločince IV (4)
20:00Myšlenky zločince IV (5)
20:50Myšlenky zločince IV (6)
21:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (15)
22:35Don Matteo VI (13)
23:30Myšlenky zločince IV (4)
00:35Myšlenky zločince IV (5)
01:15Myšlenky zločince IV (6)
01:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (15)
02:35Na lovu
03:15Chcete být milionářem?
03:55Simpsonovi XVII (13)
00:40Simpsonovi XVII (14)
01:05Simpsonovi XVII (15)
01:30Simpsonovi XVII (16)
01:55Futurama II (12)
02:20Futurama II (13)
02:50Re-play
03:15Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (2)
03:45Spravedlnost v krvi XIII (6)
04:10Těžká dřina
05:05Příhody Bolka a Lolka
06:00Top Gear 2009 (6)
06:10Top Gear 2009 (7)
07:00Top Gear 2009 (8)
08:05Top Gear 2010 (1)
09:40Autosalon.tv
10:45Futurama II (12)
12:00Futurama II (13)
12:30Simpsonovi XVI (10)
13:00Simpsonovi XVI (11)
13:25Simpsonovi XVI (12)
13:55Simpsonovi XVI (13)
14:25Hvězdná brána
14:45Futurama II (14)
17:15Futurama II (15)
17:45Simpsonovi XVII (17)
18:15Simpsonovi XVII (18)
18:45Simpsonovi XVII (19)
19:15Simpsonovi XVII (20)
19:45Mission: Impossible - Fallout
20:15Nezlomný
23:25Simpsonovi XVII (17)
02:10Simpsonovi XVII (18)
02:35Simpsonovi XVII (19)
03:05Simpsonovi XVII (20)
03:25Futurama II (14)
03:50Futurama II (15)
04:15Spravedlnost v krvi XIII (7)
04:35Moje máma veterinářka IV (10)
00:55Ve hře je láska (114)
01:50Ve hře je láska (115)
02:50Lásce navzdory (1)
03:45Jak se staví sen - extra
04:40Na zámku
05:30Karolína, domácí kuchařka
06:15Teď vaří šéf!
06:40Zoo (188)
07:15Modrý kód (255)
08:25Slunečná (98)
09:45Receptář prima nápadů
11:10Poklad z půdy
12:00Skutečné vraždy
13:05Záchranáři z hor II (10)
14:40Záchranáři z hor II (11)
15:30Ve hře je láska (116)
16:25Ve hře je láska (117)
17:20Záchranáři z hor II (12)
18:10Záchranáři z hor III (1)
19:05Mateřská pouta
20:00Modrý kód (256)
21:45Inkognito
22:55Moje máma veterinářka IV (11)
23:55Moje máma veterinářka IV (12)
00:55Ve hře je láska (116)
01:55Ve hře je láska (117)
02:50Lásce navzdory (2)
03:45Jak se staví sen - extra
04:40Tajemství supertováren II (2)
00:10Údržbáři v akci (2)
01:05Rok 2022 z vesmíru
02:00Prima Česko
03:25Skotsko z výšky
03:55Norsko: Mezi fjordy a fjelly
05:00Ptačí říše
06:00Prima Svět
06:15Úžasný mořský život
06:40Když žraloci útočí V (9)
07:35Zapomenuté megastavby VII (10)
08:35Vetřelci dávnověku XIV (11)
09:35Zakázaná historie VI (11)
10:30Nezkrotné Portugalsko (2)
11:30Pohotovost pro exotická zvířata VII (10)
12:30Zvířecí osudy (4)
13:30Kanadské národní parky (4)
14:35Tajemství Hitlerovy moci (3)
15:40Válečné stroje (3)
16:50Prima Česko
17:55Prima Svět
18:25Tajný život majáků (1)
19:00Černobyl: Utopie v plamenech (2)
20:00Největší loupeže s Piercem Brosnanem (8)
21:00Svět kouře a oceli (5)
21:55Zapomenuté megastavby V (5)
22:55Obnažený vesmír IV (2)
23:55Život z vesmíru (2)
00:50Kleopatra: Záhada mumifikované ruky
01:55Tchaj-wan: Vzrůstající konflikt
03:00Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (4)
04:05Dračí války
00:30Kouzelný křišťál
02:05Námořní vyšetřovací služba VII (22)
03:45Námořní vyšetřovací služba L. A. XII (6)
04:40M.A.S.H
05:30Příhody Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H
06:15Námořní vyšetřovací služba VII (22)
06:40Námořní vyšetřovací služba VII (23)
07:25Pytlákova schovanka
08:15Intimní detaily
10:45Dva v tom
13:20Jak svět přichází o básníky
15:25Špion, který mě miloval
17:15Králova dcera
20:00Růžový panter 2
21:55Gigakong vs. Zlozilla
23:45Prokletí Lizzie Bordenové
01:20Zlověstné tajemství
03:25Týden v motorsportu (14)
01:30Safari Rally Kenya (3)
02:00Česká ulička Michala Hrdličky - Denisa Šátralová (4)
03:00LET: Australian Women’s Classic - 2. den
03:30Sportovní infoservis
08:30ELH: HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha
09:00F:INITO (53)
11:00Element (7)
11:45FL: MFK Karviná - FC Viktoria Plzeň
12:00FL: FK Jablonec - FC Baník Ostrava
14:30FL: AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav
17:20F:INITO (54)
20:30Safari Rally Kenya (3)
21:30ONE Friday Fights 58: Superbon vs. Grigorian
22:30FL: 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha
01:30Sportovní infoservis
03:30Moje zprávy
00:20VIP svět
00:30Exkluziv Kateřiny Brožové
00:40Na plac!
02:00Ostříháno
02:25Nebezpečné vztahy
04:45Jak to dopadlo!?
05:50Jak to dopadlo!?
06:35Příběh velké lásky - Pavel Trávníček a Monika Fialková
07:30Klenot.TV
08:25Babica vs. Sapík
10:35Kašpárku, vař!
11:25Vaření se Soukupem
12:00Babica vs. Sapík
12:35Pašák (1)
13:25S Arenbergerem nejen o medicíně
15:30Nebezpečné vztahy live
15:55Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:55Nebezpečné vztahy
17:35Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Tajemství Jaroslava Ježka
20:15Tajemství Miloše Formana
20:50Cyranův poloostrov (14)
21:25Reakce Jaromíra Soukupa
22:00Exploziv
22:35Kurňa, co to je?
23:05Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
00:10Moje zprávy
01:10VIP svět
01:20Exkluziv Kateřiny Brožové
01:35Na plac!
02:10Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
01:20Volejbal: Kladno volejbal cz - VK Jihostroj České Budějovice
01:35Branky, body, vteřiny
04:00Běh: 1/2 maraton Praha
04:15Hokej: Buly - debata expertů
04:50Mezinárodní soutěže Horských služeb
05:20Branky, body, vteřiny
05:40Běh: 1/2 maraton Praha
06:00Fotbal: Magazín EURO 2024
07:30Panorama
08:00BBV po 25 letech
08:35Klasické lyžování: Summit 2 Senja
08:50Panorama
13:15Fotbal: FK Dukla Praha - FK Příbram
13:35Klasické lyžování: ČEZ SkiTour
15:25Házená: Chance Extraliga - play off
15:40Hokej: HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha
17:40Hokej: Kanada - Česko
21:00Basketbal: FC Barcelona - Real Madrid Baloncesto
23:45Branky, body, vteřiny
01:35Hokej: HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha
01:50Branky, body, vteřiny
03:50Motorismus: Svět motorů
04:05Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Týden v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Týden v regionech
04:34Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Zprávy
06:00Studio ČT24
06:10Události v kultuře
06:37Tajemství pražských dvorků
06:50Zprávy
07:00Speciál ČT24
07:30Zprávy
08:00Speciál ČT24
08:30Zprávy v 10
10:00Speciál ČT24
10:30Otázky Václava Moravce
12:00Zprávy
13:00Otázky Václava Moravce
13:05Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
16:00Studio ČT24
16:03Věda 24
16:35Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v evropských metropolích
19:50Branky, body, vteřiny
19:5290’ ČT24
20:06Zóna ČT24
21:30Zprávy
22:00Newsroom ČT24
22:10Zprávy ve 23
23:00BILANCE
23:32Zprávy
00:00Zajímavosti z regionů
00:10Zajímavosti z regionů
00:35Zprávy
01:00Týden v regionech
01:10Týden v regionech
01:36Zprávy
02:00Zajímavosti z regionů
02:10Zajímavosti z regionů
02:35Zprávy
03:00Regiony ČT24
03:10Zprávy
04:00Branky, body, vteřiny
04:10Interview ČT24
04:23Studio ČT24
04:50Óčko flirt
00:00Óčko hity
06:00Ranní fresh
09:00Óčko Chart
10:00Óčko hity
12:00Radio Top 30
14:00New Music Radar
16:00Top 4 Óčko chart
17:00Óčko hity
17:15CZ & SK
18:00Smartmania
19:00Óčko hity
19:05O black spotify Czech list
20:00Hot hity
21:00Naked Attraction Poland
22:00Naked Attraction Poland
22:30Naked Attraction Poland
23:00Naked Attraction Poland
23:30Óčko flirt
00:00Nerez & Lucia a Neřež trio
00:15Základní instinkt: Sex, smrt a Sharon
01:40Ikony Kamila Střihavky (10/10)
02:35...a z učedníků jsou mistři
03:05Terra musica
04:30Babylon
04:55Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Jedna báseň
20:15Grandsupertingltangl (9/14)
20:20Johanka z Arku
20:50Smutek paní Šnajderové
23:05Příběhy rukopisů (4/4)
00:50Lang Lang - nejmilejší melodie
01:20Kanadská soda VIII (13/14)
02:15Emoce v umění (14/24)
02:35Česká labuť
03:25Před půlnocí
04:20Brychta family
04:50